Miód z mniszka lekarskiego 1000g 100% naturalny

  • Producent: Pasieka "BARĆ" Krzysztof Dybowski
  • Kod producenta: 5907632927253
  • Dostępna ilość:
  • Dostępność: Ten produkt wysyłamy od 24h do 48h!
  • W związku z planowaną inwentaryzacją informujemy, że w dniach 20-24 stycznia nie będziemy realizować zamówień.
    Zrealizowane zostaną tylko zamówienia złożone do 19 stycznia włącznie.
  • Darmowa dostawa od: 250,00 zł
Teraz 11% taniej

Nowa cena 41,15 zł 46,00 zł


Koszt wysyłki tego produktu od: 7,99

Opis

Miód z mniszka lekarskiego 1000 g z polskiej pasieki z wieloletnimi tradycjami.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ!!!

Miód z mniszka ma bardzo intensywny aromat. W smaku jest słodki i lekko mdławy. Jest chyba jednym z najsłodszych miodów. Ma jasnożółtą barwę i jest dość gęsty, kremowy. Krystalizacja miodu mniszkowego zajmuje kilka tygodni.

Główną zaletą miodu z mniszka są jego właściwości zdrowotne. Jest on uznawany za jeden z najzdrowszych miodów. Jest bogaty w witaminy. Szczególne miejsce zajmuje witamina C, witamina A, witamina D oraz witamina B2. Miód mniszkowy to także bogactwa składników mineralnych takich jak fosfor, potas oraz magnez, posiada właściwości antyoksydacyjne. Białka w nim zawarte wzmacniają organizm, a cukry takie jak glukoza i fruktoza dodają organizmowi energii. Miód z mniszka zawiera także cholinę, która chroni wątrobę, a także duże pokłady asparaginy.

Właściwości:
- przeciwzapalne, przeciwświądowe, przeciwbakteryjne, przeciw grzybicze oraz przeciwwirusowe,
- działa przeciwbólowo i przeciwskurczowo,
- pomaga w detoksykacji naszego organizmu,
- ma działanie stymulujące naszą pamięć i koncentrację,
- wspomaga układ nerwowy, 
- wzmacnia układ kostno-stawowy,
- opóźnia procesy starzenia.
 
Miód z mniszka można stosować profilaktycznie oraz leczniczo. Dolegliwości, na jakie można stosować miód mniszkowy to choroby wątroby i dróg żółciowych, problemy z układem moczowym, niestrawność, problemy z żołądkiem. Miód z mniszka można stosować także w grypie i przeziębieniu, osłabieniu organizmu oraz dolegliwości reumatycznych. Wzmacnia układ odpornościowy oraz serce. Miód mniszkowy wzmocni nasz organizm w sytuacji osłabienia, łagodzi kaszel i infekcje gardła i nosa.
 
 

Sposób dawkowania:
Najczęściej przyjmuje się 1-2 łyżki stołowe miodu 3 razy dziennie, po rozpuszczeniu w 1/2 szklanki ciepłej wody. Zakładając, że 1 łyżka miodu waży średnio 20 g, odpowiada to 60/120 g dziennie. Najlepiej jest przyjmować miód na godzinę przed lub godzinę po posiłku. Czas trwania przyjmowania miodu wynosi przeciętnie 6 tygodni.

 
 

Z tym produktem klienci kupili