Soda oczyszczona 5 kg

 • Producent: VitaFarm
 • Kod producenta: 5902273246138
 • Dostępna ilość:
 • Dostępność: Ten produkt wysyłamy w 24h!
 • Informujemy, iż w dniach 30-31 lipca nastąpi przerwa w wysyłce towaru.
  Zamówienia złożone do godz. 12:00 w dniu 29 lipca zostaną zrealizowane tego dnia. Zamówienia internetowe, które wpłyną po godz. 12:00 będą realizowane, w kolejności wpłynięcia, począwszy od dnia 3 sierpnia”.
  Zamówienia telefoniczne nie będą przyjmowane od godz. 12:00 w dniu 29 lipca do dnia 3 sierpnia włącznie.
  Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
 • Darmowa dostawa od: 250,00 zł

Cena: 26,90 zł


Koszt wysyłki tego produktu od: 12,30
Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay Płatności Dotpay

Opis

Soda oczyszczona ze względu na swoje właściwości znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach naszego życia. Jest jednym ze składników proszku do pieczenia, stosowana jest, jako dodatek do żywności regulujący pH, używana jest również, jako substancja pochłaniająca zapachy i wilgoć oraz do zmiękczania wody.
W połączeniu z octem doskonale udrażnia rury kanalizacyjne. W łazience może być wykorzystywana jako doskonały detergent czyszczący gładkie powierzchnie bez zarysowań, jest przy tym bezpieczna dla skóry dłoni i paznokci. Dzięki sodzie oczyszczonej można perfekcyjnie wyczyścić kafelki, fugi, podłogi zachowując przy tym świeży zapach czyszczonych pomieszczeń na dłużej.
Soda oczyszczona służy też jako skuteczny odstraszacz na insekty w domu. Ma również zastosowanie w kosmetyce: używana jest do przygotowania domowego peelingu (pasty z sody oczyszczonej i żelu do mycia twarzy) oraz jako domowy antyperspirant pochłaniający przykre zapachy.
 
 
 
 
 
SODA OCZYSZCZONA 5 KG BEZ DODATKÓW
 
Wodorowęglan sodu 100 %
Gatunek spożywczy
Wyprodukowano w Polsce
Masa netto: 5kg
Wzór chemiczny: NaHCO3
Nr CAS: 144-55-8
Nr WE: 205-633-8

Składniki: 
100% soda oczyszczona. 

Przechowywanie: 
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 
 

Z tym produktem klienci kupili