Polityka jakości

Głównym celem naszej działalności jest zaspokajanie potrzeb i ubieganie oczekiwań naszych klientów w dziedzinie dostarczania szeroko pojętej zdrowej żywności oraz budowanie zaufania i zadowolenia naszych klientów z możliwości ich nabycia. Jesteśmy sprawdzonym i doświadczonym producentem i dystrybutorem produktów ziołowych, suplementów diety, kosmetyków naturalnych, produktów pszczelich i Yerba Mate wraz z akcesoriami. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną kompletację zamówień, najwyższą jakość w optymanej cenie oraz dostawę w wyznaczonym czasie na wyznaczone miejsce. 

Dzięki doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, nasza firma gwarantuje Klientom wysoką i stabilną jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. Z sukcesem pozyskując nowych klientów, dbamy o utrzymanie i zaspokajanie potrzeb i oczekiwań tych stałych. Satysfakcja klienta jest dla nas wyznacznikiem sukcesu. Nadrzędnymi celami jest poznawanie potrzeb Klienta oraz terminowa realizacja usług najwyższej jakości. Pozwolą one sprostać rosnącym wymaganiom i nowym wyzwaniom, jakie stawia przed nami rynek i klienci.
 
Polityka Jakości realizowana jest u nas poprzez: 
 
- współpracę z dostawcami gwarantującymi wysokiej jakości surowce,
- ciągłe doskonalenie naszych produktów,
- podnoszenie kompetencji naszych pracowników oraz ich zaangażowania w sprawy jakości,
- optymalizowanie oferty handlowej w oparciu o najnowsze światowe trendy w zdrowym żywieniu oraz sugestie naszych Klientów,
- zamówienia z danego dnia wysyłamy w dniu następnym, a czas realizacji zamówień to max 48h,
- pakowanie przesyłek odbywa się tak, aby towar dotarł do klienta całkowicie bezpiecznie,
- wewnętrzną kontrolę mającą na celu zmniejszenie ilości błędów i reklamacji,
- profesjonalny i szybki system reklamacji i zwrotów